MÖBLER / Bord / Skrivbord 15054202
nr 1505 4202
Skrivbord
Jugend, ek. Bredd: 133, djup: 71 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:13:27
27/11 09:12:31
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.